Process / Süreç

For İstanbul Bilgi University Students
For the online meetings we will use the Zoom. (link has been sent to your bilgi.edu.tr e-mail addresses)
The course will be followed through Miro. (link has been sent to your bilgi.edu.tr e-mail addresses)

You need to be in front of your computer at a table with pens, pencils and papers ready at hand. Probably you have also experienced that meetings with camera on can give us a closer experience resembling traditional courses. I expect that your cameras are on during the classes.

If you are unable to attend a class or submit your assignments because of a technical problem, you need to inform me (via E-Mail) at least a day before. Otherwise you will be noted as absent or your work as not submitted.

All the participants have read and agreed those conditions if they are registered for the course.
/////////////////////////////////

Pamukkale Üniversitesi Öğrencileri için
Dersler seçmeli ders olarak verilmektedir.

Ders yüzyüze işlenecektir / online işleneceği durumda sadece canlı işlenecektir.

Devamsızlık takibi ve yoklama listesine imza atılması/yoklamaya zamanında katılma öğrencinin sorumluluğu altındadır. Devam doğal olarak ders içi ödev notunuzu da etkiler. Derse geç gelen öğrenciler yok yazılabilirler. Gruplar tam sayıda değillerse tüm grup yok yazılabilir.

Dersin iletişim kanalları: Discord grubu ve bu sitedir. Bu kanalların ve duyuruların takibi öğrencinin sorumluluğundadır.

Geç teslimlerde not düşürülecektir. Vaktinden sonra teslim edilen ödevler ikinci güne kadar %70 not düşümüne uğrayacaktır. Sonrasında alınmayacaktır. Teslim kanalları Miro/Discord vb. bir servis olarak size duyurulacaktır.

Notlama kriterleri şöyledir: Düzen/Özen, Tutarlılık, Araştırma, Fikir

Ders içerisinde yapılan çalışmaların bazıları notlanacaktır, o gün derste olmayan grup arkadaşlarınızın isimlerini teslimlere yazmayınız.

Yanınızda her zaman A3 ve A4 üç dört adet beyaz kağıt bulundurun, A3 kağıtları ortadan ikiye katlayabilirsiniz. A4 kağıttan A3 kağıt yapamazsınız.

Ders süresi uzadığı takdirde ara verebiliriz. Dersin konsantrasyonunu bozan giriş/çıkışlardan kaçının.

Dersi alan öğrenciler bu hususları kabul etmiş sayılır.